باز باران با ترانه…!
باز باران با ترانه…!
امروز 13 آذر ماه، حتی باران هم نتوانست مانع بازدید دانش آموزان مدرسه حر از نمایشگاه دائمی کتاب موسسه منادی شود.

به گزارش روابط عمومی منادی تربیت، دانش آموزان مدرسه حر ۱۳ آذر ماه با وجود بارش باران شدید، برای بازدید از نمایشگاه دائمی کتاب موسسه فرهنگی منادی تربیت  با اولیای مدرسه به  این موسسه آمدند. موسسه فرهنگی منادی تربیت در راستای کتاب و کتابخوانی دانش آموزان، اقدام به برگزاری نمایشگاه دائمی کتاب و محصولات فرهنگی تا سقف ۳۵ درصد تخفیف  نموده است. این در حالی است که دانش آموزان بازدید کننده از تنوع محصولات فرهنگی، تعداد زیاد عناوین کتابهای مختلف از دیگر ناشران کشور و همچنین تخفیف ویژه ” پس انداز کتابخوانی” در این نمایشگاه یاد کردند.

یکی از اولیای دانش آموزان در این بازدید جمعی ضمن اظهار خرسندی از این اتفاق فرهنگی گفت: من واقعا خوشحالم که اولیای مدرسه و موسسه منادی تربیت طی یک هم افزایی  از ظرفیت‌های موجود در مدارس برای چنین اردوهای  تفریحی برای سوق دادن دانش آموزان به سمت کتاب و کتابخوانی استفاده می‌کنند.

موسوی، معاون مدرسه حر دلیل حضور در این نمایشگاه دائمی را تنوع کتاب و تعدد حضور ناشران مختلف  در یک محل نسبت به دیگر نمایشگاهها عنوان کرد و اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین دلایلی که ما بچه‌ها را به بازدید این نمایشگاه آورده‌ایم، فعالیت مستقیم منادی تربیت زیر نظر معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش، همچنین وجود کتاب‌های انتخاب شده توسط کارشناسان  انتشارات رشد و منادی تربیت در زمینه‌های مختلف آموزشی، پرورشی و تربیتی در سنین مختلف از مهد تا دبیرستان بوده است.

در پایان مسئولین مدرسه ضمن تقدیر و تشکر بابت برخورد خوب و مناسب عوامل موسسه منادی تربیت، نمایشگاه را به مقصد مدرسه ترک کردند.

گفتنی است مدیران مدارس کشور می‌توانند با هماهنگی قبلی با موسسه منادی تربیت برای بازدیداز این نمایشگاه  دائمی لحظات خوش و به یاد ماندنی را برای دانش آموزان  خود به یادگار بگذارند.