با خرید کتاب از منادی تربیت ۳۵ درصد از پول خود را پس‌انداز کنید
با خرید کتاب از منادی تربیت ۳۵ درصد از پول خود را پس‌انداز کنید
طرح «پس‌انداز کتاب‌خوانی» نوعی فرآیند توزیع جدید در عرصة نشر می‌باشد که با هدف تشویق کودکان و نوجوانان به سمت کتاب و کتاب‌خوانی راه‌اندازی شده است.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی منادی تربیت، قمرزاده مدیر عامل این مؤسسه اعلام کرد: معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در طرح پس‌انداز کتاب‌خوانی در نظر دارد در صورتی که دانش‌آموزان از وبگاه مؤسسه فرهنگی منادی تربیت خرید نمایند، ۳۵ درصد از قیمت پشت جلد کتاب را در قالب سهم مصرف‌کننده به حساب خریدار واریز یا در کیف پول او ذخیره نماید.

قمرزاده در ادامه افزود: کیف پول دانش‌آموز در حقیقت یک فضای مجازی در کارپوشه هر دانش‌آموز است که پس از خرید تا سقف ۳۵ درصد از قیمت پشت جلد کتاب مورد نظر در آن ذخیره خواهد شد. همچنین دانش‌آموزان می‌توانند در صورت درخواست مبلغ یاد شده، آن را به حساب خود انتقال دهند یا اینکه برای خریدهای بعدی نیز در کیف پول خود داشته باشند.

لازم به ذکر است که دانش‌آموزان می‌توانند از مبلغ پس‌انداز شده در کیف پول خود از دیگر ناشرانی که در سامانه منادی تربیت آثار خود را عرضه کرده‌اند، خرید نمایند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر درباره طرح پس‌انداز کتاب‌خوانی به سامانه‌ مؤسسه فرهنگی منادی تربیت به آدرسhttp://www.monadi.org  مراجعه نمایند.