در مسیر اربعین همراه شماییم
در مسیر اربعین همراه شماییم
موسسه فرهنگی منادی برای اولین بار اقدام به تولید محصولات فرهنگی ویژه پیاده روی اربعین کرده است.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه منادی تربیت، این اقدام برای اولین بار در این سطح با تنوع مختلف و تعداد بالا توسط معاونت پرورشی و فرهنگی تولید می‌شود.

براساس این گزارش، این تولیدات و محصولات فرهنگی که محتوای ویژه اربعین دارد، برای تشویق کودکان همراه در اربعین تولید شده است.

گفتنی است تولیدات ویژه کودکان عراقی به شرح زیر است:

کتاب کالـاَب به زبان عربی و شعر و متن کودکانه با تصاویر زیبایی از شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس

کتاب-کالاب-منادی-تربیت

کتاب کودکانه «عروسکم راهی کربلا شد» با تصویرسازی بسیار زیبا و کلاسه برای تشویق کودکانی که از مسیر اربعین به کشور بازمی‌گردند. (در استان های مرزی توزیع می‌شود)

تولید دو بسته کارت بازی با تصاویری از کتاب «عروسکم راهی کربلا شد» و تصاویر عتبات عالیات

عروسکم-راهی-کربلا-شد---منادی-تربیت

این کارت های حافظه به دو زبان فارسی و عربی با نام «از برم» – «أنا الواعی» تهیه شد.

شایان ذکر است کتاب «مسافر کربلا» شامل نکات مهمی برای آموزش راهیان اربعین به همراه ادعیه و زیارت های مورد نیاز در مسیر اربعین ویژه دانش آموزان است.

کتاب «در مسیر بهشت» نوشته دکتر سنگری در موضوع فلسفه و چرایی اربعین به زبان جوانان به صورت مختصر به همراه زیارت عاشورا و دو برگ سفید برای جمع‌آوری دلنوشته‌های مخاطبین جوان است.

کتاب «یاران باران» با تصویرسازی بسیار عالی و ویژه مخاطبان جوان در موضوع معرفی یاران غیر بنی هاشمی ابا عبدالله الحسین علیه السلام به منظور معرفی ایثارگری‌های عارفانه یاران عاشورایی امام حسین علیه السلام است.

کتاب «عبای آسمون» در موضوع ترجمه حدیث کساء در زبان شعر کودکانه با تصویرسازی کاملاً حرفه‌ای و عالی است.

گفتنی است در مجموع ۸ محصول ویژه اربعین برای مخاطبین کودک، نوجوان و جوان در تیراژ ۱۲۰ هزار چاپ شده است همچنین دلنوشته‌های دانش‌آموزان و جوانان در مسیر اربعین جمع‌آوری و در قالب کتاب چاپ خواهد شد.