سخنرانی مدیرعامل موسسه فرهنگی منادی تربیت
سخنرانی مدیرعامل موسسه فرهنگی منادی تربیت

مدیرعامل موسسه فرهنگی منادی تربیت: تولید محصولات مطابق با نگاه فرهنگی‌ و بومی استان‌های مختلف در دستور کار است. مشاور معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و مدیرعامل موسسه فرهنگی منادی تربیت تاکید کرد: تولید هرگونه محصول در حوزه‌های مختلف برعهده موسسه منادی تربیت است و این موسسه تولید محصولات مطابق با نگاه […]

مدیرعامل موسسه فرهنگی منادی تربیت: تولید محصولات مطابق با نگاه فرهنگی‌ و بومی استان‌های مختلف در دستور کار است.

مشاور معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و مدیرعامل موسسه فرهنگی منادی تربیت تاکید کرد: تولید هرگونه محصول در حوزه‌های مختلف برعهده موسسه منادی تربیت است و این موسسه تولید محصولات مطابق با نگاه فرهنگی‌ و بومی استان‌های مختلف را در دستور کار قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، «رضا قمرزاده» در گردهمایی معاونان پرورشی و فرهنگی و روسای ادارات امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی ادارات‌کل آموزش و پرورش سراسر کشور که از صبح امروز در اردوگاه شهید باهنر درحال برگزاری است، اظهار داشت: قرار بود موسسه منادی تربیت در کنار معاونت پرورشی و فرهنگی، کمک‌حال اجرای فعالیت‌ها باشد و این موسسه اکنون در حوزه انتشارات ورود کرده است.

مشاور معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در بخش دیگری از سخنان خود گفت: فردی که می‌خواهد برنامه‌ای را در مدرسه اجرا کند باید سازوکار مناسبی را در پیش بگیرد. بنابراین شورای تشکل‌ها به دستور دکتر باقرزاده فعال شد تا برنامه ها هماهنگ شود.

وی با اشاره به نکاتی درباره انتصاب و به کارگیری معاونان پرورشی و فرهنگی استان‌ها خاطر نشان کرد: باید به سمت ترمیم وضعیت موجود رفت و از همه ظرفیت‌ها در این مسیر استفاده کرد.

قمرزاده همچنین گفت: برنامه‌ریزی‌ها باید طوری باشد که کانون‌ها و اردوگاه‌ها تقویت شوند و علاوه بر این، برگزاری اردوهای فرهنگی‌ و تربیتی برای دانش‌ آموزان مدنظر باشد.